Apie mus

Šalčininkų rajono Eišiškių Antonio Ratkevičiaus sporto mokykla

Šalčininkų rajono Eišiškių Antonio Ratkevičiaus sporto mokykla – biudžetinė Šalčininkų rajono savivaldybės įstaiga, veikianti pagal Eišiškių A. Ratkevičaus SM nuostatus.

Istorija

Šalčininkų rajono Eišiškių Antonio Ratkevičiaus sporto mokykla Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos sprendimu veikia nuo 1994 metų m. rugpjūčio 29 d.. Tačiau šios mokyklos įkūrimo istorija siekia 1969 metus kai buvo atidaryta pirma ir vienintelė rajone vaikų ir jaunių sporto mokykla.

1969 m. rugsėjo 1 diena įkurta Eišiškių vaikų ir jaunių sporto mokykla, buvusios sinagogos pastate ją rekonstravus. Šioje mokykloje nuo pradžių buvo vedamos lengvosios atletikos, tinklinio ir rankinio sp. šakų treniruotės. 1972 m. buvo įkurtas stalo tenisas, 1985 m. buvo pastatyta nauja stalo tenisui skirta salė. Nuo 1972 m. pradėjo veikti rankinio skyrius Šalčininkuose. 1992 m. Šalčininkuose atsivėrė durys ir stalo tenisui. 2005 metais SM pradėjo veikti tinklinio skyrius. Nuo 2014 m. B. Vokėje įsikūrė Graikų-romėnų imtynių skyrius.

Į antrąją amžiaus pusę įžengus sporto mokykla turi suremontuotą ir modernią sporto salę. Renovacija vyko įgyvendinant 2 projektus: tarptautinį INTERREG projektą „Savivaldybės aktyvios bendruomenės nariai“ kuriame dalyvavo Šalčininkų ir Varėnos rajonų savivaldybės ir Lenkijos Sokulkos valsčius ir „Šalčininkai+ funkcinės zonos plėtros strategijos įgyvendinimas“ bei rajono biudžeto biudžeto lėšų.

Sporto šakos

Jei norite, kad Jūsų vaikas prisijungtų prie mūsų sporto mokyklos komandos ir taptų jos dalimi, rinkitės vieną iš šių sporto šakų:

• Rankinis – Eišiškėse, Šalčininkuose ir Jašiūnuose
  • Stalo tenisas – Eišiškės ir Šalčininkai
  • Tinklinis – Šalčininkuose
  • Graikų-romėnų imtynės – Baltojoje Vokėje

Vienintelė sporto mokykla rajone

Vienintelė sporto mokykla rajone – išugdanti aukšto meistriškumo sportininkus, gebančius atstovauti ir garsinti Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos, Šalčininkų rajono ir Lietuvos vardą vietiniuose bei Europos čempionatuose, taip pat respublikiniuose ir tarptautiniuose turnyruose ir įvairiuose renginiuose.

Nori sužinoti daugiau apie mus? Susisiek!