Eišiškių SM pravedė parodomąsias treniruotes

Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokykla pravedė parodomąsias rankinio treniruotes Eišiškių Stanislavo Rapolionio, Eišiškių, Jašiūnų M. Balinskio, Jašiūnų „Aušros“, Kalesninkų L. Narbuto, Butrimonių A. Krepštul, Dieveniškių A. Mickevičiaus, Dieveniškių „Ryto“ gimnazijoms ir Jašiūnų pagrindinei mokyklai. Dalyvavo 3-čių-5-tų klasių vaikai.

Dėkojame mokymo įstaigoms už norą bendradarbiauti, norą ugdyti jaunimą aktyviai judėti, būti fiziškai stipriems, galimybę supažindinti vaikus su jiems nauja sporto šaka – rankiniu. Tikimės, kad vaikai puikiai praleido laiką, gavo daug pozityvių emocijų bei pasisemė sportinės patirties!

Padėka ir mūsų treneriams V. Novickiui, V. Jesvilui, A. Balkei už įdomių treniruočių pravedimą vaikams!