Eišiškių SM laimėjo tarptautinio tinklinio turnyro ,,Vilniaus CUP 23″ nugalėtojų taurę

Balandžio 12 d. Vilniuje vyko tarptautinis „Vilniaus CUP 3” turnyras, kuriame dalyvavo 5 komandos. Varžėsi keturios sporto mokyklos: VMSM „Sostinės tauras”, Eišišskių SM, Kauno SM „Startas” bei Alytaus SRC. Eišiškių SM mokykla patyrė tik vieno seto pralaimėjimą VMSM „Sostinės tauras”-2 komandai, o visus kitus susitikimus laimėjo ir garbingai atsiėmė pirmos vietos nugalėtojų taurę. Antrąją vietą užėmė Kauno SM „Startas” komanda, trečiąją VMSM „Sostinės tauras”-1 komanda, ketvirtąją vietą VMSM „Sostinės tauras”-2 komanda, o penktąją vietą užėmė Alytaus SRC.
Nebuvo pamiršti ir geriausi komandų žaidėjai. Eišiškių SM geriausiu žaidėju pripažintas Simonas Podmaska! Sveikiname Simoną!
Džiaugiamės sporto mokyklos jaunaisiais tinklininkais, jų pasiekimais, kurie vis dažniau džiugina Šalčininkų rajono gyventojus. Sveikiname mūsų mokytoją Andrej Venckevič ir visą auklėtinių komandą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku