Eišiškių SM Lietuvos jaunių vaikinų U-17 rankinio II diviziono finalinėse varžybose liko ketvirti

Balandžio 15-16 d. vyko Lietuvos jaunių vaikinų U-17 rankinio II diviziono finalinės rungtynės. Eišiškių SM pirmasis susitikimas dėl patekimo į finalą vyko balandžio 15 d. su Varėnos SC-2 komanda. Deje, tačiau Varėniškiai nepaliko vilčių ir nugalėjo rezultatu 54:22 (22:11). Balandžio 16 d. vyko kova su Kauno SM „Gaja” komanda, pirmąjį setą „kabinomės”, o antrąjame sete nusileidome Kauno SM „Gaja” rezultatu 49:28 (18:16).
Dėkojame vaikinams už įdėtas pastangas, darbą, stropumą ir kviečiame nenusivilti, kitais metais atsitiesime! Taip pat dėkojame treneriui V. Jesvilui už indelį ir pastangas.
Finaliniuose susitikimuose išsiskyrė Eišiškių SM rankininkai ir gavo individualius apdovanojimus. Deividas Jurgelevičius tapo naudingiausiu žaidėju, o Danil Komar rezultatyviausiu žaidėju. Šaunuoliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku