Atsisveikinimas su abiturientais ir sezono uždarymas

2024 m. birželio 14 d. A. Ratkevičiaus sporto mokykloje vyko išleistuvių vakaras. Šiais metais mus paliko 25 auklėtiniai. Stalo teniso meistriškumo ugdymo programą pabaigė:  Kornelija Dambrauskaitė, Emilija Ruliova, Valerija Svorobovič, Julija Valiukevič, Lukas Laketčenko, Rolandas Lebed, Edyta Gotovecka, Darek Daniel Žuromskij. Rankinio meistriškumo ugdymo programą pabaigė: Šymon Mickevič. Tinklinio meistriškumo ugdymo programą pabaigė: Diana Bandalevič, Kamila Grudinska, Vanesa Marija Kulnytė, Izabela Pavliukovič, Gabija Radzevičiūtė, Adriana Rimpo, Dorota Širma, Justyna Kod, Ernestas Aleksiukas, Augustinas Eidukas, Jan Lebed, Devidas Malevskij, Deinius Stefanovičius, Matas Švernenka, Adrian Valickis, Egidijus Gaidukevič.
Dėkojame Jums už visą pralietą prakaitą, visas treniruotes, pasiekimus, įdėta darbą. Linkime didžiausios sėkmės mūsų abiturientams ir tikimės, kad nesustosite sportiniame kelyje, o užtikrintai žigiuosite juo toliau!
Šią dieną padėkojome ne tik abiturientams, bet padėkojome ir dabartiniams auklėtiniams, kurie 2023/2024 metų sezone parodė aukštus pasiekimus. Lietuvos berniukų rankinio čempionatas: U9 – II vieta (sporto mokytojas V. Jesvilas), U10 – III vieta (sporto mokytojas A. Balkė, A. Bogdiun), U10 – I vieta (sporto mokytojas V. Novickij), U11 – I vieta (sporto mokytojas V. Novickij). Lietuvos tinklinio mergaičių čempionatas: U19 – VI vieta (sporto mokytoja L. Firinovič). Lietuvos tinklinio berniukų čempionatas: U15 – V vieta (sporto mokytojas A.Venckevič), U19 – VI vieta (sporto mokytojas A. Venckevič). Stalo tenise Šalčininkų r. mero vardu padėkas gavo: Adelina Sofija Volochovičiūtė, Arsenij Grudnistyj, Danilas Leontjev, Daša Objedkova, Evelina Zdanovič, Gabrielė Stankevičiūtė, Kamilis Kovzan, Karolis Andriuškevičius, Martin Frizel, Miglė Žvybaitė, Miroslav Žižnevskij, Nikita Objedkov, Smiltė Žvybaitė, Dainius Matikevičius, Lukas Laketčenko, Julija Valiukevič.
Už bendradarbiavimą, inicijavimą ir pagalbą sporto mokyklos labui buvo išskirti ir tėvai: Agneška Li Giliazetdinova, Anna Dudinska, Erika Prankelevič, Ilona Vinčo, Katažina Bulgak, Olga Česokienė, Viktorija Liubkevič, Viktorija Matuizo.
Nuoširdžiausia padėka mūsų remėjams, kurie padėjo mūsų auklėtiniams įsigyti inventorių, aprangas: UAB Etanetas, UAB Armplast, UAB Andeta, UAB Intersportas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku