Eišiškių SM Lietuvos vaikų rankinio U-11 vicečempionai

2023 m. balandžio 22-23 d. vyko Lietuvos vaikų rankinio U-11 čempionato finalai. Finalinių rungtynių komandos: Vilnius, Eišiškės, Kaunas ir Utena. Susitikimą su Vilniaus ekipa laimėjome rezultatu 18-10. Tuomet patyrėme du pralaimėjimus: vienas iš jų rungtynių lyderiams Utenai rezultatu 21-31, antrasis pralaimėjimas prieš Kauną 18-20 rezultatu.
Eišiškių SM atstovavo net dvylika mažųjų žaidėjų: Sebastian Grinevič, Patrik Strukel, Patrik Jesvilas, Adrian Obločinski, Sebastjan Vrublevski, Kairon Li, Ervin Novicki, Evan Vinčo, Bogdan Liubkevič, Modestas Kudzijev, Dominykas Jonys, Jevgenij Juchnevič. Geriausiu žaidėju buvo pripažintas Patrik Strukel. Sveikiname mūsų vicečempionus ir linkime kuo didžiausios sekmės ateityje!
Dėkojame treneriui Valdemarui Novickiui už įdėtą darbą, pastangas ir pasidalintą patirtį su vaikais. Puikus rezultatas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku