Eišiškių SM užėmė Lietuvos jaunių (2004 g. m.) stalo teniso čempionato prizines vietas

2023 m. gegužės 14 d. Telšiuose vyko Lietuvos jaunių (2004 ir jaun.) komandinis stalo teniso čempionatas. Šalčininkų rajono Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos vaikinų komanda (Lukas Laketčenko, Martin Frizel, Daniel Bandalevič) iškovojo 2-ąją vietą! Merginų A. Ratkevičiaus sporto mokyklos komanda (Veronika Romaško, Julija Valiukevič, Evelina Zdanovič, Miglė Žvybaitė) iškovojo garbingą 4-ąją vietą!
Sveikiname trenerius Juzef Kozlovski ir Viktor Frizel bei abi komandas! Džiaugiamės už šiuos puikius pasiekimus!