Eišiškių SM jaunieji tinklininkai Lietuvos tinklinio U14 čempionai!

Gegužės 20-21 d. Vilniuje vyko Lietuvos berniukų U14 tinklinio čempionato finalinis etapas. Paskutiniame etape dalyvavo VMSM „Sostinės tauras”, Panevėžio SC, SM „Startas” bei Eišiškių SM komandos. Eišiškių SM visas komandas nugalėjo 2:0 rezultatu! VMSM „Sostinės tauras” nusileido rezultatu 19:25, 18:25, Panevėžio SC 23:25, 13:25, Kauno „Startas” SM 20:25, 10:25. Rezultatai: I vieta – Eišikių SM; II vieta – VMSM „Sostinės tauras”; III vieta – Kauno SM „Startas”, IV vieta – Panevėžio SC. Eišiškių SM čempionai: L. Paramonovas, U. Mucharskis, S. Linkevičius, N. Šilobritas, D. Dorniak, E. Zalucki, A. Stasiūnas, Ž. Eidukas, R. Janovič.
Nepamiršti ir geriausi žaidėjai: Eišiškių SM geriausias komandos įžaidėjas pripažintas Ugnius Mucharskis, o naudingiausias žaidėjas Adomas Stasiūnas. Šaunuoliai berniukai!
Nuoširdžiausi sveikinimai mūsų berniukams, kurie kovojo už pergalę, stengėsi ir atidavė daug jėgų! Ačiū berniukai Jūs verti čempionų titulo! Taip pat sveikiname ir Eišiškių SM sporto mokytoją Andrej Venckevič, kuris įdėjo daug savęs, savo laiko, išminties į šią komandą, labai džiaugiamės kartu su Jumis!
Nuotraukos Ramūnės Motiejūnaitės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku