Jonavos Tarptautiniame stalo teniso turnyre V.Šimanskinės ir V.Maskovkai atminti Eišiškių SM pervalės

Jonavoje vyko Tarptautinis stalo teniso turnyras V. Šimanskinės ir V. Maskovkai atminti. Į šį turnyrą važiavo ir Eišiškių SM atstovai kartu su sporto mokytoju V. Frizel. Donatas Butenka užėmė 9 vietą, Evelina Zdanovič 3 vietą, Karolis Andriuškevičius 2 vietą, o nugalėtojais tapo mūsų Miglė Žvybaitė ir Martin Frizel! Dėkojame vaikams už atiduotas jėgas, prakaitą turnyre! Sveikinimai!
„Džiaugiuosi savo sportininkų augimu, noru dirbti treniruotėse. Kas treniruojasi tas ir pasiekia rezultatų!”-džiaugiasi mūsų sporto mokytojas Viktor Frizel. Dėkojame ir sveikiname sporto mokytoją už įdėtą nuostabų darbą!