Eišiškių SM vyko ikimokyklinių įstaigų sporto šventė

2023 m. birželio 8 d. Eišiškių SM vyko ikimokyklinių įstaigų sporto šventė. Atvyko vaikai iš Šalčininkų, Dieveniškių, Poškonių, Jančiūnų, Jašiūnų, Eišiškių bei Baltosios Vokės. Mūsų sporto mokytojai Viktoras Jesvilas, Svetlana Grinevič bei Valdemar Novickij parengė vaikučiams ne mažai sportinių įšūkių! Vaikai juos įveikė sėkmingai ir net nepavargo! Tikimės, kad laikas prabėgo puikiai ir vaikučiai liko laimingi ir išvažiavo pasisėmę puikių emocijų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku