ĮRENGTA 10 KW GALIOS SAULĖS ELEKTRINĖ ANT SPORTO MOKYKLOS STOGO

Eišiškių SM pabaigtas įgyvendinti 10 kW galios Saulės fotovoltinės elektrinės įrengimas ant Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos pastato stogo, projektas. Įrengti lietuviški SOLET monokristaliniai saulės moduliai su 25 metų garantija, taip pat  SOLAX  galios keitikliai su 10 metų gamintojo garantija.  Įrengtos galios elektrinė padengs didžiąją dalį elektros energijos sąnaudų. Mokykla nuo pat sezono pradžios galės džiaugtis ekologiška energija, realiu laiku stebėti saulės elektrinės darbą. Projektas yra įgyvendintas Klimato kaitos programos „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo) panaudojimas valstybės, savivaldybių, tradicinių religinių bendruomenių, religinių bendrijų ar centrų elektros energijos poreikiams ir Šalčininkų rajono savivaldybės lėšomis. Skaičiuojama, kad  investicija atsipirks per 1,5-2 metus, o saulės elektrinė bus eksploatuojama bent 25 metus. Prognozuojama, kad per metus saulės elektrinė pagamins apie 9,5 MWh elektros energijos bei įdiegti sprendimai padidins energijos vartojimo efektyvumą bei sumažins šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetamą kiekį – 1,54 t per metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku