U13 rankininkų Lietuvos čempionato startas

2023 m. spalio 26 d. vyko Lietuvos rankinio u-13 vaikų Lietuvos rankinio čempionato antrasis turas. Šiame ture dalyvavo 3 komandos iš Varėnos, Druskiniku ir A.Ratkevičiaus SM. Tai buvo pirmasis šio sezono pasirodymas mūsų jauniesiems rankininkams. Prieš Druskinkus Eišiškių SM pavyko laimėti 31:15 rezultatu, o prieš Varėnos ekipą pralaimėjome 22:29 rezultatu. „Esu vaikais patenkintas, jaunesni vaikai įgauna daugiau patirties. Šiais metais turesime daugiau varžybų, kas be galo džiugu, nes varžybinė patirtis neįkainojama. Mūsų tikslas patekti į finalus.”-teigia sporto mokytojas V. Novickij

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku