XVI Tarptautinis stalo teniso turnyras Z.Sliževskiui atminti

2023 m. spalio 27-29 dienomis vyko XVI Tarptautinis stalo teniso turnyras Z.Sliževskiui atminti. Sliževski Zygmunt (1954 04 26 Eišiškės – 2006 10 21 Šalčininkai) buvo stalo teniso treneris, teisėjas, sporto organizatorius. Respublikinės kategorijos teisėjas (1988). 1975 baigė Lietuvos kūno kultūros institutą. 1975–2006 Šalčininkų rajono vaikų ir jaunių sporto mokyklos stalo teniso treneris. Šalčininkų rajono teniso sporto klubo Relax įkūrėjas (1995). Žymiausias ugdytinis – V. Frizel, Lietuvos mišriojo dvejeto čempionas (2008), čempionato vyrų dvejeto varžybų bronzos medalininkas (2003). Stalo teniso, teniso Lietuvoje puoselėtojas ir plėtotojas tarp jaunimo, mokomųjų sporto stovyklų Lietuvoje iniciatorius ir organizatorius, sporto tradicijų ugdytojas Šalčininkų rajone, Lietuvos rajonų jaunių, jaunučių stalo teniso varžybų, tarptautinių turnyrų Šalčininkuose organizatorius ir teisėjas. 1999 pripažintas pajėgiausiuoju 20 amžiaus Šalčininkų rajono stalo tenisininku. Kūno kultūros ir sporto departamento bronzos medalis Už nuopelnus Lietuvos sportui (2004). Būtent V. Frizel jau eilę metų organizuoja turnyrą Z.Sliževskiui atminti, neleidžia niekam pamiršti, savo taip atsidavusio stalo tenisui, trenerio.

Be jokių abejonių Eišiškių SM auklėtiniai dalyvavo ir puikiai pasirodė šiame turnyre. Evelina Zdanovič 2007 m.g. amžiaus grupėje užėmė 2 vietą, Karolis Andriuškevičius 2011 m.g. užemė 2 vietą, Miglė Žvybaitė 2009 ir 2011 m.g. grupėje užėmė 1 vietą, Martin Frizel 2009, 2007 m.g. ir suaugusiųjų amžiaus grupėje užėmė 1 vietą. „Visi auklėtiniai dalyvavusieji turnyre pasirodė puikiai, esu patenkintas jų noru žaisti bei treniruotis. Taip pat džiaugiuosi turintis galimybę kiekvienais metais papasakoti apie savo trenerį auklėtiniams, kurie jo nematė, tačiau žino koks jis buvo svarbus stalo teniso sporto šakai Šalčininkuose ir ne tik. Visada jį pamename ir niekada nepamiršime.”-teigia Eišiškių SM sporto mokytojas V. Frizel.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prašome skirti Eišiškių A.Ratkevičiaus Sporto mokyklai 1,2 proc., nuo GPM, paramą

X
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami tinklalapyje Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. View more
Sutinku